Het is vandaag, 28 april een bijzondere dag, namelijk de 1e verjaardag van onze (schoon) moeder Jo, die nu precies 2 maanden geleden is overleden. We zijn emotioneel bij het ontbijt en staan bij haar stil. Ieder doet dat op zijn eigen manier.
We hebben niet echt best geslapen vannacht. André door de warmte en het doorzakken van de veren en ik door het gepiep en gekraak als hij zich bewoog. Maar we hebben er weer zin in vandaag.
Van Ervy-le-Chatel lopen we naar Mézières en “Flogny-la-Chapelle”.
Het weer is wisselend. De handschoenen doen we aan en uit. Muts op en af. Maar het is droog en de zon schijnt weer volop.
Het is een heerlijke dag en na een paar uur wandelen zitten we weer lekker diep te praten over wat er toe doet in het leven. We zitten een uur in de zon bij een kerkje, heerlijk ontspannen, niets moet. We genieten van elkaar, het moment en van de rust. Samen vallen we ook nog in slaap als twee krasse knarren. Ha ha ha… Wat maakt het uit. We hoeven nog maar 5 km en we voelen de ontspanning. Heerlijk zulke momenten samen.
Aangekomen op onze plaats van bestemming blijken er geen winkels in de buurt te zijn of een eetgelegenheid.
Gelukkig wordt er toch nog een maaltijd voor ons in elkaar gedraaid. We zijn er blij mee. Het eten is zo op en we gaan direct naar onze kamer. Moe maar voldaan vallen we dit keer meteen in slaap..
Wat een mooie verhalen weer. Ik hoop dat het bij jullie knap weer blijft want het is bij ons net winter af en toe, veel hagelbuien en erg koud. Wandel met liefde!
LikeLike
Fijn om di allemaal samen te kunnen beleven, een mooie herinnering voor als jullie samen oudjes worden, ha, ha😃😃
LikeLike
Hallo Monique en Andre, ik geniet van jullie verhalen en foto’s! Wat een fantastische ervaring. Niet altijd gemakkelijk, maar wel heel bijzonder. Ik krijg bijna zin om ook eens een lange tocht te maken. Het weer wordt beter, dus binnenkort geen mutsen, handschoenen en regencapes meer! Fijne wandelingen nog en ga vooral door met schrijven.
LikeLike
Allereerst Andre van harte gefeliciteerd met je verjaardag.heel bijzonder om zo je verjaardag te vieren samen .
Mooie verhalen.en wat maken jullie veel mee en.wat een ervaring.
Nog veel mooie wandelingen,wij kijken weer uit naar de volgende verhalen.
groetjes Piet en Ria
LikeLike
In gedachten wandel ik een stukje mee
LikeLike
André het is vandaag 30 april en de kalender zegt dat je vandaag jarig bent! van harte gefeliciteerd en jullie beiden veel succes met het lopen. groeten Jan en Marlies
LikeLike
mooi, mooi, mooi
LikeLike
Mooie fot’s van je moeder. Stralend staat ze er op. Weer bedankt voor het delen van jullie verhalen. Liefs Ivonne
LikeLike
Hey luitjes,zo ben weer even bijgelezen liep een aantal dagen achter.Gaat goed met jullie, geweldig zeg.Echt een avontuur.En elke keer weer zien waar je komt te slapen en wat is iedereen ontzettend aardig.Goed gevoel dus.Veel plezier en succes verder dikke kus van Ben en mij
LikeLike
Lieve Andre en Monique
Fijn dat jullie in Vezelay zijn aangekomen.Morgen heerlijk een rustdag.Hier alles oke.
Hoop dat het weer wat beter wordt.Heel veel liefs en een dikke kus van ons pa en ma
LikeLike